Mniszek 4251Fundacja Sztuk i Dialogu zaprasza na wystawę pokonkursową

oraz uroczystość rozdania nagród w konkursie plastycznym na komiks

Mniszek – niedoceniany przyjaciel”

środa, 20 czerwca 2018, godz. 11.00

siedziba Muzeum Przyrody w Drozdowie, ul. Główna 38, 18-421 Piątnica

 

Lista osób nagrodzonych w konkursie plastycznym na komiks

„Mniszek – niedoceniany przyjaciel”

szkoły podstawowe klasy I – III

Nagrody:

  1. Bianka Strzelecka, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Ewa Perkowska, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Lena Zuzga, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Patrycja Wleciał, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Weronika Siwik, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Alicja Frąckiewicz, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży w Łomży,

opiekun - Justyna Kryszpin-Żmuda

  1. Lena Żebrowska, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży w Łomży,

opiekun - Justyna Kryszpin-Żmuda

Prace zakwalifikowane na wystawę:

1. Zofia Antecka, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun Anna Bureś

2. Dominika Zuzga, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun Anna Bureś

3. Maja Kaźmierczuk, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun Anna Bureś

4. Nina Brajczewska, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży w Łomży, opiekun Justyna Kryszpin-Żmuda

 

szkoły podstawowe klasy IV – VII

Nagrody:

  1. Dominika Żeechowska, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Natalia Żukowska, Szkoła Podstawowa w Rakowie – Boginiach,

opiekun – Olga Zalewska

  1. Martyna Pokropowicz, Szkoła Podstawowa w Rakowie – Boginiach,

opiekun – Olga Zalewska

  1. Karina Mieczkowska, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Maja Męczkowska, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Julia Mertin, Szkoła Podstawowa w Drozdowie,

opiekun – Mariola Hermanowska

  1. Martyna Czarnecka, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątnicy,

opiekun – Justyna Kryszpin-Żmuda

  1. Anna Modzelewska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży,

opiekun – Agnieszka Chojnowska

  1. Jakub Wołosz, „Kolorowa Szkoła” Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ostrołęce,

opiekun – Judyta Magdalena Samsel

  1. Patrycja Krukowska, „Kolorowa Szkoła” Niepubliczna Szkoła Podstawowa

w Ostrołęce, opiekun – Judyta Magdalena Samsel

  1. Aleksander Odzijewicz, „Kolorowa Szkoła” Niepubliczna Szkoła Podstawowa

w Ostrołęce, opiekun – Judyta Magdalena Samsel

 

Prace zakwalifikowane na wystawę:

1. Antonina Pisalska, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

2. Oliwia Mrozek, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątnicy,

opiekun – Justyna Kryszpin-Żmuda

3. Piotr Cwalina, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątnicy,

opiekun – Justyna Kryszpin-Żmuda

4. Bartosz Krawczyk,Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

5. Piotr Dłużniewski,Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

6. Julia Krynica, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

7. Magadalena Głębocka, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

 

gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

Nagrody:

  1. Pola Grzech, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Sebastian Łada, Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży,

opiekun – Sylwia Dunajewska

  1. Julia Kozłowska, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Ewa Męczkowska, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

  1. Karolina Głębocka, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

 

Prace zakwalifikowane na wystawę:

1. Weronika Jankowska, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,

opiekun - Anna Bureś

 

Łącznie przyznano 23 nagrody i 12 prac zakwalifikowano na wystawę. Upominki otrzymają wszystkie wymienione osoby.

Prace oceniała Komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Swoińska, Ewa Skłodowska, Teresa Grużewska, Roman Borawski.

Gratulujemy osobom nagrodzonym!

Wszystkim dzieciom uczestniczącym w Konkursie dziękujemy za chęci, pracę i pomysłowość, życzymy przyjemności w odkrywaniu tajemnic przyrody. Dziękujemy także nauczycielom i opiekunom, którzy wykazali się zaangażowaniem i wspierali młodych artystów.

Podlaskie logo  Logo Powiatu Lomzynskiego  fundacja sztukdialogu

Zrealizowano w ramach projektu „Dzień ziół Narwiańskich” dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku i Starostwa Powiatowego w Łomży.

Additional information