IMG 7358W dniu 28.03.2015 r. odbył się w Drozdowie XI Wiosenny Zlot "Przed Palmową Niedzielą" dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów. Zlot został zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół
Harcerstwa Łomżyńskiego we współpracy z Muzeum Przyrody w Drozdowie oraz Łomżyńskim Parkiem Krajobrazowym Doliny Narwi.

W trakcie Zlotu jego uczestnicy zwiedzili Muzeum Przyrody w Drozdowie, gdzie wysłuchali także opowieści dh. Mariana Podleckiego o przygotowaniach zwierząt do nadejścia wiosny, dh. Jadwiga Solińska z Wąsosza uczyła wyplatania palm wielkanocnych, a botanik, kustosz Muzeum Teresa Grużewska przeprowadziła zajęcia "Od żywej gleby przez siedliska, gatunki do zaskakujących szczegółów pod lupą binokularną". Pracownicy Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi odbyli z dziećmi wędrówki w poszukiwaniu płazów. Spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem oraz wręczeniem pamiątkowych dyplomów i znaczków zlotowych. W sumie w zajęciach wzięło udział 121 uczestników oraz 16 opiekunów ze szkół w Jedwabnem, Łomży, Miastkowie, Nowogrodzie, Szczuczynie, Szepietowie i Zambrowie.