150731153518Fundacja Sztuk i Dialogu i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zapraszają do udziału w ogólnopolskim plenerze malarskim - Kultura łomżyńska pędzlem malowana - Drozdowo 2015.

Plener odbędzie się w dniach 10-16 sierpnia 2015 roku w siedzibie Muzeum Przyrody w Drozdowie, wernisaż wystawy poplenerowej planowany jest na drugą połowę września 2015 roku.
Celem pleneru jest propagowanie walorów i piękna Powiatu Łomżyńskiego, wspierania działań na rzecz upowszechniania wiedzy krajoznawczej, kształtowanie kreatywnych postaw i zamiłowania do szeroko pojmowanej kultury plastycznej oraz stwarzanie możliwości do poznawania urokliwej przyrody doliny Narwii.

Warunki uczestnictwa: do udziału w plenerze ma prawo każdy artysta spełniający warunki zawarte w regulaminie, formularz zgłoszeniowego nalezy złożyć w terminie do 5 sierpnia 2015 na adres: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, 18-403 Łomża, pok. nr 9 lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizatorzy:
Fundacja Sztuk i Dialogu
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

Plener odbywa się dzięki pomocy:

Starostwa Powiatowego w Łomży
Muzeum Przyrody w Drozdowie
PHU Kurpiewski
PUH EL-KAM Michał Modzelewski
Galeri Veneda w Łomży
Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie Regionalnego Ośrodka Kultury