XVI Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo- Łomża 2009Koncert inauguracyjny "Najpiękniejsza jest muzyka polska" Drozdowo 5 lipca 2009r.

5 lipca na tarasie Muzeum Przyrody w Drozdowie odbył się koncert inauguracyjny XVI Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo- Łomża 2009r.
Uroczystego otwarcia Festiwalu dokonał członek zarządu województwa podlaskiego - Jacek Piorunek.
Piękne polskie pieśni autorstwa F.Chopina, M.Komorowskiego i S.Moniuszki śpiewali artyści Beata Koska i Szymon Kobyliński przy akompaniamencie Anny Mikolon (fortepian).

Po wysłuchaniu koncertu publiczność została zaproszona na otwarcie wystawy malarstwa, rysunki i fotografii "OMNE TRINUM PERFECTUM czyli wszystko co z trzech jest doskonałe" autorstwa trzech młodych artystek z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Wystawę będzie można oglądać w Muzeum do 27 lipca 2009r.

tekst: Anna Sokalska
fotografie: Alicja Biedrzycka