W dniach 22-23 stycznia 2011 roku Muzeum Przyrody w Drozdowie miało zaszczyt gościć po raz kolejny zaprzyjaźnionych pasjonatów akwarystów: Panią Annę Malinowską oraz Państwa Marię i Andrzeja Kociołkowskich. Wizyta związana była z przeprowadzeniem drugiego liftingu akwariów wystawienniczych. Goście zmienili wystrój niektórych zbiorników zdobiąc je przywiezionymi przez siebie rybami, roślinami i korzeniami, dzięki czemu nabrały one nowego, niepowtarzalnego uroku.

wizyta2.mini wizyta3.mini wizyta4.mini

Muzeum Przyrody w Drozdowie składa także serdecznie podziękowania Panu Karolowi Urbańskiemu, przedstawicielowi łomżyńskiego odziału Polskiego Związku Wędkarskiego, za pomoc w uzupełnieniu obsady ryb w akwariach prezentujących podwodny świat zbiorników europejskich. Podarowane na rzecz Muzeum cierniki, słonecznice, ślizy i piskorze wpłynęły istotnie na atrakcyjność naszej ekspozycji.

ryby1.mini ryby2.mini ryby3.mini