W dniach 2-3 października 2009 roku Muzeum Przyrody w Drozdowie organizuje "Dni Akwarystyki". Będzie to spotkanie w rodzaju konferencji, na którym odbędą się wykłady oraz wymiana zdań na temat ryb i ich hodowli w akwariach.

Pierwszego  dnia  (sobota) przewidziane są prelekcje z udziałem naukowców i z udziałem miłośników akwarystyki.

Drugiego dnia (niedziela) przewidziany jest konkurs wiedzy akwarystycznej oraz maraton filmów przyrodniczych.

Dodatkową atrakcją imprezy będzie wystawa czasowa dyskowców  Symphysodon  aequifasciatus, na której swe ryby zaprezentuje Pan Rafał Mamątow – właściciel firmy ScorpionDiscus w Ostrołęce.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w imprezie serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie udziału w imprezie telefonicznie - (86) 219 20 81 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DNI AKWARYSTYKI - program

PATRONAT MEDIALNY

akwamania_logo logotv logo_kontakty portal_on_logo1 radio_eska radio_nadzieja_logo_jpg wasze_akwarium nowelogomamale Narew info - logo

SPONSORZY