10AquaMuzeum Przyrody w Drozdowie zaprasza serdecznie pasjonatów podwodnego świata na X edycję Ogólnopolskich Dni Akwarystyki, które odbędą się w dniach 20 i 21 października bieżącego roku. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w imprezie proszone są o kontakt z Muzeum. Szczegółowych informacji udzielimy pod numerem telefonu (86) 219 20 81 lub drogą mailowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program spotkania poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

SPONSORZY:

PATRONAT MEDIALNY:

magazynakwarium logo  akwa mania logo  Akwariusze  Smorenka bez   arowana baner big 2  Akwarium Online   akwa mania