Omne Trinum Perfectum

Muzeum Przyrody w Drozdowie zaprasza na otwarcie wystawy pt. “Omne Trinum Perfectum - czyli wszystko co z trzech jest doskonałe” Wernisaż odbędzie się w Dworku Lutosławskich  w dniu 5 lipca 2009 r. o godzinie 17.45.

Pomysł wystawy narodził się ze współpracy trzech młodych kobiet związanych wspólną koncepcją i potrzebą tworzenia: Karoliny Kropińskiej (malarstwo), Agnieszki Wróblewskiej (rysunek) i Magdaleny Kaszubowskiej ( fotografia).

Ideą autorek wystawy jest przedstawienie tego samego tematu z trzech perspektyw, w różnych stylach plastycznych i różnych technikach. Dzięki temu, oglądając prace uświadamiamy sobie różnice w interpretacji i indywidualnym postrzeganiu świata.

Omne Trinum Perfectum Omne Trinum Perfectum Omne Trinum Perfectum Omne Trinum Perfectum Omne Trinum Perfectum